Povánoční výprodej balančních podložek začal! Vyberte si podložku ve výprodeji!

Jako každý rok i letos se prodejci předhánějí v nabídkách povánočních slev. Ve výprodejích můžete koupit balanční podložky až o desítky procent levněji než běžně!

Naším tipem na balanční podložku ve výprodeji je Balanční podložka inSPORTline Dome, kterou přímo u výrobce koupíte s úžasnou slevou 55%!

Balanční podložka inSPORTline Dome 

Balanční podložka inSPORTline Dome o průměru 58 cm vyniká nosností až 150 kg a je tedy vhodná téměř pro každého sportovce, který chce posílit svaly celého těla, zejména ty problematické hluboké svaly.

Balanční podložku inSPORTline Dome koupíte v povánočním výprodeji za 1 790 Kč.

Tip pro spořivě - nejlevnější balanční podložka ve výprodeji

povánočních výprodejích 2014 koupíte i velmi levné balanční podložky. Naším tipem je jednoduchá, ale účinná Balanční deska inSPORTline Disk. Ta je nyní zlevněna na 280 Kč.

Balanční deska inSPORTline Disk 

Ať už si vyberte vymakaný inSPORTline Dome, nebo základní a levný inSPORTline Disk, buďte si jistí, že po vánočním lenošení skvěle protáhnete celé tělo.

Novinky

Balanční podložka na SM systém

SM systém je novinkou mezi cvičeními na posílení hlubokých svalů a držení těla. S oblibou jej využívají především ženy. Jak jim pomáhá balanční podložka?


Aerobní pomůcky pro váš zdravý život

K pevnější postavě i lepší fyzické kondici vám pomohou aerobní pomůcky na procvičení hlubších svalů.


Velký přehled - balanční cvičební pomůcky, které pomáhají

Balanční cviky pomáhají při rehabilitacích i při posilování hlubokých svalů a pro zpevnění páteře. Jejich účinky jsou ohromující. Jaké pomůcky ke cvičení poslouží?