Balanční podložka na židli

Manželka, přítelkyně, dcera, sestra, teta nebo kolegyně – prakticky každá dáma ocení lásku a péči, kterou vyjádříte zcela jednoznačně, když jí k blížícím se Vánocům darujete balanční podložku na židli.

Cvičení na této oblíbené fitness potřebě je nácvikem udržení rovnováhy, při kterém se všestranně posiluje celé tělo. Existují však i balanční podložky, klíny či polštáře na židli, určené pro takzvané dynamické sezení. Svou nestabilitou nutí zapojovat uživatelovy svaly, a působí tak proti přetížení zad a napětí z dlouhodobého sezení.

Spolehlivý internetový obchod inSPORTline má ve své nabídce kvalitní a zároveň levné balanční podložky na židli. Posuďte sami – jsou za akční ceny od 290 do 469 korun. Navíc se dají používat i při sledování televize, jako podpěra hlavy, nebo k masáži nohou. A oblíbily si je také děti.

Vybráno z recenzí

Paní Pavla uvádí o balanční podložce na židli Spokey Fitseat: „Na polštáři lze balancovat vsedě a ve stoje – pro celkové posílení stabilizačního systému. Pevný materiál, unese to v pohodě devadesátikilového muže.“ Paní Tereza avizuje odstranění bolestí při dlouhém sezení u počítače, a i další uživatelé si povšimli brzkého zpevnění svalů, což je neocenitelné pro každého zaneprázdněného člověka.

Nadchly balanční podložky i vás? Tak jich pod ty vánoční stromečky objednejte rovnou víc, a nezapomeňte přitom na sebe…

Novinky

Balanční podložka na SM systém

SM systém je novinkou mezi cvičeními na posílení hlubokých svalů a držení těla. S oblibou jej využívají především ženy. Jak jim pomáhá balanční podložka?


Aerobní pomůcky pro váš zdravý život

K pevnější postavě i lepší fyzické kondici vám pomohou aerobní pomůcky na procvičení hlubších svalů.


Velký přehled - balanční cvičební pomůcky, které pomáhají

Balanční cviky pomáhají při rehabilitacích i při posilování hlubokých svalů a pro zpevnění páteře. Jejich účinky jsou ohromující. Jaké pomůcky ke cvičení poslouží?