Tip na praktický vánoční dárek – balanční podložka!

Hledáte tip na univerzální vánoční dárek? Který potěší úplně kohokoliv? Máme ho! Je jím balanční podložka, praktická a cenově dostupná cvičební pomůcka pro ženy i muže. 

Pravidelně používaná balanční podložka dokáže brzy zpevnit všechny svaly včetně břišních, což se počítá zejména při sedavém zaměstnání a jednostranně zaměřených sportech.

Balancování je navíc zábavné – cvičíte, už když se jen na podložce snažíte udržet rovnováhu. V další fázi můžete přidat dřepy či kliky. Na internetu naleznete inspirační videa. Plochá balanční podložka je navíc osvědčená i v kanceláři na židli, kde při sezení posiluje břišní a zádové svaly. Preventivně tak působí proti bolestem zad.  

Nejprodávanější balanční podložka v e-shopu inSPORTline je Dome, nyní v akci za 1 590 korun, s přídavnými madly a protiskluzovou úpravou. Neméně oblíbené jsou balanční podložky řady Bumy v několika cenových kategoriích. Nebo pro své milé zvolíte k Ježíšku Donut Ball za 290 korun? „Můj jediný oblíbený koblih! Když s ním necvičím, alespoň na něm sedím,“ komentuje vtipně jedna z uživatelek používání této balanční podložky.

Novinky

Balanční podložka na SM systém

SM systém je novinkou mezi cvičeními na posílení hlubokých svalů a držení těla. S oblibou jej využívají především ženy. Jak jim pomáhá balanční podložka?


Aerobní pomůcky pro váš zdravý život

K pevnější postavě i lepší fyzické kondici vám pomohou aerobní pomůcky na procvičení hlubších svalů.


Velký přehled - balanční cvičební pomůcky, které pomáhají

Balanční cviky pomáhají při rehabilitacích i při posilování hlubokých svalů a pro zpevnění páteře. Jejich účinky jsou ohromující. Jaké pomůcky ke cvičení poslouží?