Balanční pomůcky výborně zabaví děti

Celá plejáda barviček a hravých prvků charakterizuje dětské balanční podložky, které vašim ratolestem přinesou užitečné cvičení a báječnou zábavu v jednom.

Dětské balanční podložky jsou určeny od tří let věku a jejich nosnost je 40, 60 i 80 kilogramů. Mají kulatý nebo obdélníkový tvar, ale vždy dětem posilují svaly, zlepšují koordinaci pohybů a zpevňují postavu. Mohou si na nich také protahovat ruce a nohy.

Balancování na barevné podložce děti baví, protože se zároveň snaží dát do pohybu míček v labyrintu. Důležité také je, že jsou desky opatřeny protiskluzovou úpravou. 

Mezi balanční pomůcky náleží i motorická hračka Eduplay Forever Up & Down, procvičující dětské ruce, které mají za úkol udržet na ní malý míček. Dítě si tak zábavnou formou trénuje motoriku a reflexy. 

Tyto pomůcky, dá se říci ideální hračky či dárky pro děti, seženete v požadované kvalitě v ověřeném e-shopu už pod tisíc korun.

Novinky

Balanční podložka na SM systém

SM systém je novinkou mezi cvičeními na posílení hlubokých svalů a držení těla. S oblibou jej využívají především ženy. Jak jim pomáhá balanční podložka?


Aerobní pomůcky pro váš zdravý život

K pevnější postavě i lepší fyzické kondici vám pomohou aerobní pomůcky na procvičení hlubších svalů.


Velký přehled - balanční cvičební pomůcky, které pomáhají

Balanční cviky pomáhají při rehabilitacích i při posilování hlubokých svalů a pro zpevnění páteře. Jejich účinky jsou ohromující. Jaké pomůcky ke cvičení poslouží?