Balancování s reflexní masáží

Balanční podložky některých typů jsou opatřeny masážními bodlinkami, které ke cvičení přidávají reflexní masáž. Plusem je i příznivá cena a estetické ztvárnění těchto sportovních a relaxačních pomůcek.

Reflexní masáž je založena na principu čínského vědění, které říká, že energie celého organismu prochází nohama, a její blokace může nepříznivě ovlivnit zdraví.

Cvičení na masážní balanční podložce tedy kromě koordinace pohybů a posílení hlubokých svalů podporuje rovněž imunitní systém a krevní oběh. Tím, že aktivuje reflexní zóny na chodidlech, může posílit funkci vnitřních orgánů.

Masážní body na povrchu má také balanční podložka se dvěma téměř oddělenými částmi pro každou nohu. Oceňují ji zejména začátečníci, protože pomáhá udržet rovnováhu. Cvičení je příjemné a doprovodná masáž chodidel dokáže odbourat každodenní stres.

V nabídce je i dvoudílná podložka ke stimulaci akupresurních bodů na vnitřní straně chodidel, využitelná mnohostranně, například k procvičování plochých nohou.

Novinky

Balanční podložka na SM systém

SM systém je novinkou mezi cvičeními na posílení hlubokých svalů a držení těla. S oblibou jej využívají především ženy. Jak jim pomáhá balanční podložka?


Aerobní pomůcky pro váš zdravý život

K pevnější postavě i lepší fyzické kondici vám pomohou aerobní pomůcky na procvičení hlubších svalů.


Velký přehled - balanční cvičební pomůcky, které pomáhají

Balanční cviky pomáhají při rehabilitacích i při posilování hlubokých svalů a pro zpevnění páteře. Jejich účinky jsou ohromující. Jaké pomůcky ke cvičení poslouží?