Balanční podložky jsou skvělé pro zpevnění těla

Posilování hlubokých svalů, formování a zpevnění postavy. To jsou přednosti cvičení na balančních podložkách. Na jednu se navíc podíváme detailněji.

Balanční podložky jsou výbornou posilovací a fitness pomůckou pro procvičení stehenních a břišních svalů. Dají se kombinovat z dalšími pomůckami, např. se závěsným posilovacím systémem (obdoba TRX).

Balanční podložky využívají váhy vlastního těla

Cvičení je přirozené, žádná závaží, nebo činky. Využíváte pouze váhu vašeho těla a díky neustálému vyrovnávání rovnováhy nevědomky posilujete takřka celé tělo.

Navíc posilujete i správné držení těla, celkově tělo zpevníte.

Tip na balanční podložku - inSPORTline Grande

Balanční podložka inSPORTline Grande vyniká robustní podstavou a možností nastavení obtížnosti. Má dvě madla pro procvičení svalů horních i dolních končetin. Obtížnost upravujete upuštěním tlaku ve vzduchové komoře.

Podívejte se na malou ukázku možných cviků.

Balanční podložka cviky

Balanční podložku inSPORTline Grande koupíte v e-shopech za cenu kolem 2 500 Kč.

Novinky

Balanční podložka na SM systém

SM systém je novinkou mezi cvičeními na posílení hlubokých svalů a držení těla. S oblibou jej využívají především ženy. Jak jim pomáhá balanční podložka?


Aerobní pomůcky pro váš zdravý život

K pevnější postavě i lepší fyzické kondici vám pomohou aerobní pomůcky na procvičení hlubších svalů.


Velký přehled - balanční cvičební pomůcky, které pomáhají

Balanční cviky pomáhají při rehabilitacích i při posilování hlubokých svalů a pro zpevnění páteře. Jejich účinky jsou ohromující. Jaké pomůcky ke cvičení poslouží?